Painters in residence

Annie Sloan vytvořila svůj program „Painters in residence“, aby podpořila zajímavé a inspirativní způsoby používání Chalk Paint™ prostřednictvím spolupráce s kreativci po celém světě.

Jak to funguje?

Koncept je velmi volně založený na způsobu, jakým čas od času umělecké galerie nebo muzea zvali umělce a umělkyně do rezidenčních domů. Painters in residence jsou vybíráni pouze na pozvání. Annie Sloan si každého osobně a pečlivě vybírá, hlavně podle stylu a zajímavé tvorby, kterou umělec vytváří. Nejedná se tedy o ubytování v sídle společnosti Annie Sloan, ale o nabídku spolupráce, kam lze posunout dekorativní malování na nábytku pomocí barev Chalk paint™. Všichni stávající Painters in residence jsou odlišní v přístupu, barvě, tónu a texturách a jejich styly se pohybují od francouzské elegance až po funky bohémský styl, někdy až po nevšední rustikální design spojený s režnými látkami.

Navštivte pinterest stránku Painters in residence, kde naleznete fotky a projekty všech umělců z programu. A nezapomeňte sledovat #PaintersInResidence na vašem Instagramu.

Představujeme vám naše umělce

Australské duo, švagrové Fanny a Jemma, které nabízejí služby dekorativní malby

Novozélanďanka, která přidává trochu lásky k unavenému, opotřebovanému nábytku.

Holanďanka, která umí práce všeho druhu, spisovatelka a odbornice na tzv. DIY návody.

Kanaďanka původem z Maďarska, jejíž vášní je malba na starožitný nábytek.