Stát se prodejcem

Home / Stát se prodejcem

Chcete se stát prodejcem Annie Sloan™?

Máte obchod se zajímavými interiérovými doplňky či nábytkem? Nebo máte studio, které renovuje a tvoří pomocí dekorativních barev Annie Sloan™ a chcete se stát místním prodejcem?

Neustále hledáme stylové obchody a studia, které se specializují na bytové interiéry, dekorace nebo interiérové doplňky.

V případě zájmu Vám zašleme žádost k vyplnění. Formulář nezaručuje budoucí odsouhlasení. Níže naleznete několik požadavků, které Annie Sloan ČR považuje za klíčové pro budoucí prodejce.

Požadavky na prodejce

Musíte mít nezávislý maloobchod, kamennou prodejnu, ateliér či studio.

Požadujeme doklad o budoucí provozovně, pokud váš obchod není aktuálně otevřený. Formuláře, které nebudou obsahovat adresu, nebudou zařazeny do výběru.

V obchodě musíte dodržovat normální pracovní dobu minimálně 4 dny v týdnu.

Jako obchodník musíte být ochotni přijmout svou kulturu značky a růst s touto značkou přidáním dalších produktů do budoucnosti. To zahrnuje udržovat skladem celou řadu produktů Annie Sloan.

Existuje počáteční investice a minimální skladové zásoby, které musí být udržovány po celou dobu.

Všichni prodejci by se měli zúčastnit certifikovaných workshopů v Praze nebo Oxfordu dle výběru, aby byli schopni poradit svým zákazníkům s postupem a výběrem. Pokud ovšem nemá prodejce prostor na workshopy, není podmínkou je pořádat, realizujeme je pro všechny zájemce v Praze, Mikulově či Mníšku pod Brdy.

Pošlete nám e-mail na adresu info@oookarlin.cz a my Vám zašleme formulář se žádostí.

Pokud si myslíte, že splňujete všechny výše uvedené požadavky a sdílíte vášeň pro tuto značku, napište nám a my vám zašleme formulář k vyplnění. Oceňujeme váš zájem o produkty společnosti Annie Sloan a těšíme se na přezkoumání vaší žádosti. Vezměte prosím na vědomí, že Annie Sloan ČR si vyhrazuje právo schválit nebo zamítnout jakoukoli předloženou žádost bez ohledu na to, zda jsou splněny výše uvedené požadavky.

Všechny podané žádosti budou pečlivě posouzeny. Pošlete fotografie vašeho obchodu s vaší přihláškou, včetně vchodu a výlohy a přidejte dvě nebo tři fotografie uvnitř obchodu. Zpracování žádosti trvá zpravidla 3-4 týdny. Neúplné formuláře nebudou zohledněny.