Annie Sloan & Charleston

Annie Sloan objevila skupinu umělců Bloomsbury a jejich venkovské útočiště ve venkovském sídle Charleston, dávno před lety, ještě během studií výtvarných umění. Nyní, když se naskytla příležitost spolupracovat se společností Charleston Trust na vytvoření jedinečné řady barev Chalk Paint™, je poctěna, protože si splnila dávný sen. „Dlouhou dobu jsem měla pocit, že Charleston byl moje jedinečné tajemství. Byl to velmi drahocenný objev.“ – Annie Sloan

Annie Sloan with Charleston quote

Co je Charleston?

Charleston je anglický statek zasazený na venkově v Sussexu. V roce 1916 se Charleston stal domovem umělců skupiny Bloomsbury Group, kterou založila Vanessa Bell a Duncan Grant; dva z nejradikálnějších a nejvlivnějších britských umělců dvacátého století. Dům měl politiku otevřených dveří a často hostil své řadu dalších umělců a intelektuálů včetně Virginie Woolf, E.M Forstera a Roger Fryea. Během dalších padesáti let přeměnili umělci Charleston ze všedního statku ze sedmnáctého století na ozdobné mistrovské dílo – přinášející experimentální jazyk modernismu do svého domova.

Annie ve spolupráci s Charlestonem vytvořila tři výrazné barvy Chalk Paint™, inspirované neuvěřitelně kreativním interiérem Charlestonu, a jeho prvky v jednotlivých zdobených místnostech. Každý z odstínů je pojmenován podle okolních míst.

Limitovaná edice Charleston

Každá barva je dodávána pouze jako součást dekorativní sady. Sada vždy obsahuje jeden z nových odstínů spolu se dvěma doplňkovými barvami z palety Chalk Paint. Obsah vám vystačí na dva menší projekty, jako třeba židle a malý kávový stůl. Tipy a triky naleznete v krásné příručce plné inspirace.

The Keepsake Box

Dřevěný dárkový box k dekorování obsahuje všechny výše zmíněné odstíny spolu se dvěma neutrálními odstíny z palety Chalk Paint a bezbarvý vosk Clear Chalk Paint Wax. Tento box můžete rozmanitě pomalovat, ale barva zbyde i na další projekty.

Sledujte #AnnieSloanwithCharleston na sociálních médiích a nechte se inspirovat!

Annie Sloan on Charleston Farmhouse quote

 

Inspirujte se

Někteří známí malíři a umělci se připojili k tomuto projektu a použili naše nové barevné sety. Sledujte #AnnieSloanWithCharleston pro další nápady a sdílejte své vlastní projekty.